HAKKIMIZDA

Dünyanın dört bir yanında yaptığı inşaatlarla uluslararası arenada adından söz ettiren Yamata Yatırım, 1999'da kuruldu. Kısa sürede çok sayıda üst ve altyapı projelerine imza atan şirket, Rusya'nın yanı sıra eski Sovyetler Birliği ülkelerinde, Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika'da da inşa ettiği projelerle faaliyetlerini sürdürüyor. Otel, eğitim kompleksleri, alışveriş merkezleri, havaalanı ve hastane gibi inşaat projelerinin yanı sıra, altyapı çalışmaları ve sanayiye yönelik endüstriyel projeleriyle de öne çıkan şirket, mimarinin yanı sıra kalitesi nedeniyle de en çok tercih edilen şirketler arasında yer alıyor. Yamata'nın başarısındaki en önemli unsur ise her boyutta ve içerikteki inşaat projelerini yönetme, tasarlama, planlama ve en kısa sürede hayata geçirme yeteneği...

Müşterileri için güvenli, konforlu, kaliteli ve estetik yapılar inşa eden Yamata, projelerini teknolojiyi ve maliyet yönetimini en etkin şekilde kullanarak, taahhüt edilen standart ve koşullarda, zamanında teslim etmesiyle öne çıkıyor. Kuruluşundan bu yana geçen süre boyunca tasarım, proje geliştirme, mühendislik ve inşaat alanlarında mükemmeliyet ve kalite çizgisinden ayrılmadan yoluna devam eden Yamata, inşa ettiği çevreye duyarlı binalarla da bu yapıların kuşaklar boyu kullanılmasını sağlamayı hedefliyor.

Dünyanın pek çok bölgesinde inşaat projesi üreten Yamata'nın en önem verdiği konuların başında, hizmetin ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak yapılması geliyor. Kaliteden taviz vermeden her noktada sürekli gelişmeyi felsefe edinen şirketin temel prensibi, çalışma koşullarını kalite yönetim sistemleri çerçevesinde oluşturmak...

Şantiye ve ofislerde yaklaşık 3600 çalışanı olan Yamata'nın kendi alanlarında uzman mühendis, mimar, tasarımcı, yönetici ve mali uzmanlardan oluşan 400'ün üzerinde de profesyonel kadrosu bulunuyor. İnsan kaynağı ve teknoloji ile sürekli desteklenen yönetim ve üretim yaklaşımları kapsamında projelerini yenilemeyi amaç edinen şirket, çalışanlarının kişisel gelişimini ve mutluluğunu da ön planda tutuyor. İş ortakları için güven üzerine kurulu, verimliliği, kalite ve iş güvenliği açısından örnek olan Yamata, tecrübeli ve eğitimli çalışanlarıyla da sektörün öncü şirketleri arasında yer alıyor.


YAMATA

3600+
Çalışan
650+
Proje
PROJELER

PROJELERTamamlanmış Projeler & Devam Eden Projeler

Endüstriyel Projeler

Yönetim Binaları

Alışveriş ve İş Merkezleri

Eğitim Binaları

Hastaneler ve Sağlık Merkezleri

Oteller

Konutlar

Altyapı ve Peyzaj

Sosyal ve Kültürel Binalar

Spor ve Eğlence Binaları

İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI

Staj Başvurusu

Staj fırsatları üst seviye üniversite öğrencileri için sunulmaktadır; tüm adayların İngilizce’ye hakim ve en az 3.0 ortalamaya sahip olması gerekmektedir. Her sene başvurular için son tarih 31 Mart’tır. Yüksek talep ve sınırlı imkan sebebiyle, size önerimiz, staj başvurunuzu websitemizden ilgili yılın başlangıcında tamamlamanızdır.

Genel Başvuru

Yamata'nın sürekli gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; web sitemiz üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

Eleman Seçim Prosedürü

İnternet iş arama siteleri ve web sitemiz üzerinden yapılan başvurular incelenerek uygun görülen adaylar İnsan Kaynakları yetkilileri ile görüşerek öndeğerlendirmeden geçirilir. Aranan niteliklere sahip adaylar, detaylı görüşme için çalışması öngörülen bölüm yetkilileri ve İnsan Kaynakları Yöneticisi ile görüştürülür. Pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda, belirli testlerle desteklenen görüşmeler sonucunda adaylar uygun pozisyonlara yerleştirilir.

.

HABERLER

HABERLER

06/04/2016 - İzmir Aliağa Ege Rafineri Projesi - Denize Giden Kanal.

Mart ayında imzalanan projede mobilizasyon çalışmalarına başlanmıştır.

01/03/2015 - Tobolsk Ethylene Cracker Unit Projesine Başlandı.

Şubat 2015 yılında imzalanan projeye Rusya’nın Tobolsk şehrinde Mart 2015 itibariyle başlanmıştır.

03/06/2014 - Nizhniy Novgorod Ikra Projesi Tamamlandı.

Ağustos 2012 yılında başlanan Nizhniy Novgorod şehrindeki Ikra Projesi 2 Haziran 2014 tarihinde hizmete açılmıştır.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

YAMATA MERKEZ OFİS
Çubuklu Mah. Orhan Veli Kanık Cad. No: 11, 34810 Beykoz / İstanbul, TÜRKİYE
+ 90 216 538 03 00
+90 216 537 03 23
yamata@yamata.com.tr

İletişim Formu